Oferta

Jesteśmy specjalistami od przecisków podziemnych
20 lat doświadczenia


Nasza firma istnieje od 1993 roku i zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem przecisków podziemnych przy pomocy urządzeń pneumatycznych zwanych kretami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu działalności, na rynku istniejemy od ponad 20 lat.

Nowoczesny sprzęt


grundomat 130p, kret, grundomat tracto technikDysponujemy urządzeniami GrundoMAT 130P oraz 180P niemieckiej firmy Tracto-Technik GmbH & Co. KG, konstruktora najlepszych urządzenie przeciskowych na świecie. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt w Polsce, w tym nowy GrundoMAT N z koronowaną głowicą.


ruraUkładamy rury typu SRS 110 i 160 mm. Rury łączymy za pomocą specjalnych, innowacyjnych złączek wewnętrznych, które sami produkujemy i posiadamy w sprzedaży.

Szerokie zastosowanie naszych usług


Nasze prace maja zastosowanie między innymi w sieciach energetycznych, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i telekomunikacyjnych.

Duże i małe inwestycje


Wykonujemy prace jako podwykonawca przy dużych inwestycjach oraz usługi komercyjne.

Wykonywaliśmy prace przy budowie pierwszej linii metra w Warszawie, Stadionie Narodowym w Warszawie, moście Północnym w Warszawie, Trasie S8 na odcinku Radzymin-Wyszkow, Centrum Handlowym Maximus. Współpracujemy z Zakładem Energetycznych STOEN Warszawa oraz Preta Sp. z o.o., Venessa Sp. z o.o., Gizel S.C., ElTech oraz ElBud Sp. z o.o..

Na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego wykonaliśmy już ponad 80 tysięcy metrów przecisków.

Indywidualna wycena


Ceny ustalamy indywidualnie, średnia cena robocizny wynosi 90-100 zł netto za metr bieżący.